План рботи
загальних зборів колективу закладу та батьків на 2019 - 2020 навчальний рік

Зміст роботиТермін

1. Готовність ЗДО до нового навчального року (результати перевірки ТВО, знайомство з актом готовності), основні напрями роботи ЗДО на 2019 – 2020н.р.

2. Інтеграція діяльності ЗДО та родини щодо реалізації річних завдань.

3. Про погодження та затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку, затвердження графіка роботи всіх служб ЗДО на 2019 – 2020н.р.

4. Вибори Ради ЗДО. Визначення терміну її повноважень. Вибори дорадчих органів.

5. Аналіз роботи оздоровчого періоду, оцінка результатів роботи. Виконання вимог Інструкцій з організації харчування та норм харчування в оздоровчий період.

6. Використання бюджетних та позабюджетних фондів за 9 місяців (звіт завідувача, голови БР).

1. Звіт керівника ДНЗ про свою діяльність за 2019 – 2020н.р. (звіт).

2. Організація роботи щодо покращення стану здоров’я дітей в ЗДО. Аналіз захворювання дітей за І півріччя 2019 – 2020н.р.

3. Фінансово-господарська діяльність ЗДО. Звіт голови БР про надходження та використання коштів Благодійного фонду «Розвиток» за рік.

4. Результативність роботи з профілактики травматизму учасників освітнього процесу.

5. Підсумки підготовки до оздоровчого періоду (результати перевірки ТВО).

Червень