• Ви знаходитесь тут:

• Електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти

про Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування

в заклади дошкільної освіти (ясла-садок) № 228 "Веселинка" Запорізької міської ради (далі - ЗДО)

1. Для самостійного подання електронної заявки Вам необхідно зайти на сайт «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» http://reg.isuo.org/, ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.
  2. Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах (Свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо)
  3. Для реєстрації дитини в Реєстрі заявником мають бути надані відомості про дитину за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням контактних даних (Вашої електронної пошти та телефонів – міський, мобільні).
  4. Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється у такий спосіб:
  • Батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості та прикріплюють скан-копію Свідоцтва про народження дитини (у випадку, якщо є пільги щодо влаштування до ЗДО – скан-копію документа, що підтверджує пільги). За умови внесення всіх необхідних даних та відповідності їх прикріпленим скан-копіям заявка отримує постійну реєстрацію за первинною датою подання заявки.
  • Батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості до Реєстру без скан-копії Свідоцтва про народження дитини (без скан-копії документа, що підтверджує пільги), протягом 10 днів з дня подання заявки звертаються до реєстратора ЗДО або до територіального реєстратора для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.
  • Якщо відомості, зазначені у заявці, відповідають оригіналам документів, то заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання електронної заявки.

5. Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 01 вересня року, обраного в заявці.

6. Заявник має можливість обрати лише один ЗДО для реєстрації своєї дитини.

7. Заявка буде відхилена з Реєстру у випадках, якщо:

• Відомості вказані не державною мовою або відмінні від даних у документах;
  • Дані в обов’язкових для заповнення полях відсутні;
  • Протягом 10 днів з дня самостійного подання заявки батьки не звернулись до реєстратора ЗДО (територіального реєстратора) для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.
Контактні дані:
Реєстратор ЗДО №228 ЗМР: Гавловська Оксана Григорівна
робочий телефон: 0612260189 (Пн 10:00 – 12:00, Чт 15:00 – 16:00)
Територіальний реєстратор