План роботи
загальних зборів колективу закладу та батьків на 2023 - 2024 навчальний рік

Зміст роботиТермін

1.1. Аналіз роботи літнього періоду, оцінка результатів роботи. Виконання вимог Інструкцій з організації харчу-вання та норм харчування в літній період.

1.2. Основні напрями роботи ЗДО на 2023 – 2024н.р. Підсумки підготовки ЗДО до нового навчального року.

1.3. Готовність ЗДО до нового навчального року (результати перевірки ТВО, знайомство з актом готовності).

1.4. Про погодження та затвердження правил внутрішнього трудового розпо-рядку, затвердження графіка роботи всіх служб ЗДО на 2023 – 2024н.р.

1.5. Використання бюджетних та позабюджетних фондів (звіт директора, голови БР).

1.6. Вибори Ради ЗДО Визначення терміну її повноважень. Вибори дорадчих органів.

2.1. Звіт керівника ЗДО про свою діяльність за 2023 – 2024 н.р. (звіт).

2.2. Аналіз харчування дітей в ЗДО відповідно Інструкції з організації харчування дітей та примірного двотижневого меню за ІІ квартал.

2.3. Фінансово-господарська діяльність. Звіт голови БР про надходження та використання коштів Благодійного фонду «Розвиток» за рік.

2.4. Підсумки підготовки до літнього періоду (результати перевірки ТВО).