• СВЯТО «Літечко, прощавай! Дитсадок нас зустрічай!»
  В садочку знову радісно і квітно
  Чути передзвін дитячих голосів.
  Завітав у гості вересень привітний,
  І приніс День Знань для малюків.
  02.09.2019, з нагоди Дня Знань було проведено свято «Літечко, прощавай! Дитсадок нас зустрічай!». Педагоги разом з дітьми знову прямували в світ дитинства, забираючи з собою останні промінці літа. Також цьогоріч вихованці вітали оплесками і щирими посмішками рідний садочок з річницею його відкриття.
  Колектив ЗДО № 228 вітає і батьків з цим чудовим подвійним святом та бажає сил, енергії та натхнення в новому навчальному році! І, звісно, діткам міцного здоров'я та ще більше позитивних емоцій, а наш садочок з радістю цьому сприятиме!
  А час біжить, немов вода у річці,
  Вже рік пройшов, як стали друзі ми.
  Хтось з вас змужнів, хтось вдвічі став сильнішим,
  Хтось сильно скучив за чудовими дітьми.
  Сьогодні свято в нас, велике свято!
  Тож посміхнімось щиро діткам і собі.
  Нам рік минув! А це вже так багато,
  Тож хай і цей мине у щасті і добрі!
 • 25.09.2019 в ЗДО відбулося свято «День дошкілля», яке для дітей їх батьків та працівників дошкільного навчального закладу було святковим та урочистим. День дошкілля – це завжди радісне та щире свято, коли всі веселяться від душі: педагогиі, батьки та діти. Щирі слова привітання звучали від педагогів та батьків, а вихованці закладу порадували всіх присутніх святковим концертом, гарними співами та веселими таночками.

 • 28.09.2019р. у сквері по проспекту Ювілейному в останній день проекту «Територія культурного розвитку», вихователем ЗДО № 228 «Срібне копитце» Марценюк Н.О. було проведено майстер-клас з використанням нетрадиційних технік малювання. Маленькі мешканці нашого району мали змогу освоїти такі цікаві і незвичні техніки малювання як: малювання штампами, пальцем, восковим олівцем та аквареллю, тампонування, нГарік Бірча вірш «Моя Україна»абризкування крапкового малюнку тощо. Діти із захопленням і старанністю створювали свої малюнки. В результаті проведеного заходу діти отримали неперевершені враження та позитивні емоції.

 • 09.10.2019 рамках методичного заняття для педагогів відбулася виставка з елементами презентації "Майстер класу" "Бюро педагогічних знахідок" - розвивальні ігри з нестандартного обладнання
 • З 25.10.2019 по 03.11.2019 в усіх групах ЗДО відбулися осінні розваги "Сюрпризи Осені". Учасники заходів отримали незабутні враження та позитивні емоції від дійства. Виносимо подяку педагогам, яки створили для дітей осінню казку.
 • 06.11.2019 в ЗДО відбувся "Осінній ярмарок". Було проведено майстер-клас з дітьми,святковий концерт за участю дітей та працівників ЗДО, що сприяло у створенні гарного осіннього настрою. Дякуємо нашим батькам,які завжди радо відкликаються на прохання участі у святах та розвагах.
 • 15.11.2019 у ЗДО № 205 відбулося справжнє свято дитячих талантів та українського слова!! Сяяли та запалювали вихованці закладів дошкільної освіти Хортицького району на конкурсі майстрів художнього читання "Хортицькі дзвіночки". Вихованка нашого закладу Бородіна Ксенія читала вірш Гарік Бірча «Моя Україна».
 • У останні дні осені в ЗДО відбуваються дива!
  19.11.2019 пройшла розвага «Казка осіннього лісу». І хоч осінь і називають «сумовитою порою» для дітей ця розвага принесла справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. На розвагу до дітей приходили різні герої: Сорока, Парасолька, Калинка, лісові Грибочки. І найзахоплюючий був момент для дітей – це частування плодами осені: ароматними яблуками!
 • З 25.11.19р. по 29.11.19р. в ЗДО було проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності» з метою залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму під час освітнього процесу та побуту, формування потреби у здоровому і безпечному способу життя.
 • 17.12.2019 в ЗДО було проведено протипожежне тренування. з метою практичного відпрацювання всіх необхідних заходів під час НС "Увага! Пожежа!" Під час тренування колектив та вихованці показали належний рівень організованості та якості проведення заходу.
 • 19.12-2019 в ЗДО свято Святого Миколая
  Вірте в диво! Вірте в чудо! Інколи це так потрібно нам дорослим і дітлахам. Вірте… і все збудеться!!! Нехай Святий Миколай Вам сповна подарить щастя і добра!!!
 • 14.05.2020 в ЗДО було проведено свято за народними традиціями «Стрітення». Метою заходу було невимушеній, доступній формі розширити уявлення дітей про українські народні традиції. Підібраний народнопісенний матеріал дав змогу всім присутнім відчути національний колорит.
 • Міжнародний день рідної мови в ЗДО
  Велична, щедра і прекрасна мова,
  Прозора й чиста, як гірська вода, —
  То України мова барвінкова, —
  Така багата й вічно молода.
  Українська мова має величезне значення в житті кожної людини. Слово матері, народної пісні, історія, закодована в казках, переказах – усе це формує мовно-національну свідомість. Дошкільний навчальний заклад теж долучився до відзначення Дня рідної мови.
 • У Садочку свято!!! Березень ласкавою посмішкою запросив до святкового залу, щоб привітати з жіночим днем.
  в групах раннього віку № 1, № 6, № 10 , молодшого дошкільного віку №2, № 4, № 7, середнього дошкільного віку № 3, № 9 та старшого віку № 5, № 8, № 11 відбулися свята присвячені 8 березня.

28.02.2020р. в рамках Тижня педагогічної майстерності для педагогів старшого дошкільного віку Хортицького району було проведено ознайомлення з досвідом роботи вихователя Марценюк Н.О. за темою «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами нетрадиційних технік малювання». Педагоги району мали можливість переглянути заняття з зображувальної діяльності «Чарівні тарілочки», ознайомитись з практичними наробками вихователя та прийняти участь у майстер класі з малювання рідким, кольоровим, солоним тістом та способом його виготовлення.

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi