Покрокова електронна реєстрація у заклад дошкільної освіти

Шановні батьки!

Для того, щоб зареєструвати свою дитину до заклад дошкльної освіти, у пошуковій системі будь-якого браузера виконайте таку послідовність дій:

1. Надрукуйте «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти», натисніть на неї.

2. У вкладці «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» введіть логін та пароль своєї електронної адреси.

3. Натисніть вкладку «Список ЗДО», оберіть «Населений пункт» Запорізька область, натисніть на плюс та оберіть м. Запоріжжя та рік зарахування.

4. Із перелічених закладів оберіть ЗДО, у який бажаєте зареєструвати свою дитину.

5. Знайдіть потрібний ЗДО, натисніть з правої сторони «Докладніше».

6. Відкриту сторінку ЗДО прогорніть до самого низу і натисніть «Подати заявку на вступ».

7. На сторінці «Кабінет батьків» введіть відповідні дані. Поля, що виділені напівжирним написанням, є обов’язковими для заповнення. Додайте копію свідоцтва про народження дитини.

8. Натисніть «Зберегти» і ваша заявка буде прийнята.

Бажаємо успіху!

/Files/images/iuuq_NV_00vt_SL_234sg_SL_dpn0511xn051105110dmbjsfw0dmbjsfw22190dmbjsfw221911134021465299_NK_lpnqvufs_NK__AP__NK_lsftlb_NK_xlj_NK_e_AP_jfdj_NK_j_NK_qjft_SL_kqh.jpg