Група "Казка"

Бабенко Світлана Віталіївна

освіта – вища,
педагогічний стаж – 2 роки,
кваліфікаційна категорія – "Спеціаліст"
Помічник вихователя:

Корнієнко Марина Григорівна

/Files/images/казка.jpegНаше кредо:

Любити дитину

поважати в ній особистість,

співпрацювати з нею

Сіяти в дитині розумне,

добре та вічне.

Наш девіз:

«В казці добре всім нам жити,

будем вчитись та дружити»

/Files/images/838e62a53754.png

Основне завдання роботи нашої групи «Казка»
- всебічний розвиток особистості дитини, її творчих здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей дітей дошкільного віку.
Емоційне благополуччя дітей є одним з пріоритетних напрямків нашої роботи.

/Files/images/1354582498.jpgПодорожуючи по казковій країні наші діти здобувають знання, вміння і навички. З цими чарівними ключиками ми проводжаємо їх у нове доросле шкільне життя. У вихованні та навчанні дітей ми використовуємо інноваційні технології. За допомогою розвиваючого навчання, в експериментальній пошукової діяльності наші діти пізнають навколишній світ. Простежується взаємозв'язок природи з життям навколишнього світу. Для того щоб нашим дітям було в групі комфортно створені яскраві ігрові та навчальні зони, оновлено дидактичний матеріал, щоб дітям було цікаво займатися і грати. Наші діти в повсякденному житті і на заняттях вчаться спілкуватися і дружити з однолітками і дорослими. Розвивають діалогічну мову і комунікативність. На допомогу в навчанні і вихованні до нас на заняття та ігри приходять казкові герой. З їх допомогою діти знаходять вихід з проблемної ситуації. За допомогою казки наші діти вчаться життєвим вмінням, пізнають самого себе, формуються цінні якості їхнього характеру.