/Files/images/80035455_1321199046_skola1.gif

«...виховання в широкому розумінні – це багатогранний процес постійного духовного збагачення й оновлення і тих, кого виховують, і тих, хто виховує»
Василь Сухомлинський

Питаннями методичної служби в дошкільному закладі займається вихователь – методист

Гавловька Оксана Григорівна

Освіта: повна вища, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Стаж роботи:
31 рік

Професійне кредо: Доброзичливість, принциповість, відповідальність.

/Files/images/b104.gif

Що це: методична служба?
Кому і для чого вона потрібна в закладі дошкільної освіти?

Перш за все - вихователю. Сьогодні педагог повинен працювати з дітьми сучасно, а це означає: професійно, науково обґрунтовано, цілеспрямовано, цікаво, враховуючи індивідуальний підхід до кожної дитини, використовуючи сучасні технології, інтерактивні методи та прийоми, спираючись на гуманістичні принципи та високу моральність.

Методична служба в роботі з педагогічними працівниками спрямовує свої зусилля на:

• вивчення рівня професійної готовності довиховання та навчання дітей дошкільного віку;
  • забезпечення умов для професійного та морального зростання;
  • створення професійного інформаційного та освітньо-методичного середовища;
  • впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій у дошкіллі;
  • інформаційно-методичну підтримку нових форм, методів і засобів навчання і виховання дітей та апробація їх в практичній діяльності;
  • опрацювання елементів освітніх технологій та розроблення їх авторських модифікацій, адаптованих до конкретних умов;
  • удосконалення самоосвітньої роботи;
  • вивчення, узагальнення та популяризацію передового педагогічного досвіду;
  • виявлення творчих та обдарованих педагогів, допомога їм в професійному зростанні;
  • надання консультативної допомоги.

/Files/images/атестація в днз.gif

По друге - батькам, які зацікавленні в організації освітньо – виховної роботи з їх дітьми, хочуть бути активними учасниками життя в дошкільному закладі і мають для цього бажання та час.

Для батьків методична служба готова:

• надати консультації щодо виховання та розвитку їх малюка;
  • порадити оптимальні шляхи виховання;
  • відповісти на запитання по організації цікавого та повчального відпочинку для дошкільнят.

/Files/images/общение (1).jpg

По третє – всім небайдужим громадянам, які невпинно працюють для духовно морального зростання нашої громади і її маленьких громадян.

Вас ми запрошуємо!

• давайте спілкуватися
  • створювати спільні проекти
  • проводити зустрічі та виступи

/Files/images/1.jpeg

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Методична робота в закладі дошкільної освіти проводиться за двома основними напрямками:

1. Пошук та вивчення нових технологій і методів у методичній і психолого-педагогічній літературі; їх теоретичне осмислення, апробація, аналіз та підсумки (використання в практичній роботі з дітьми).

2. Вивчення досвіду педагогів закладу в різних видах та формах педагогічної діяльності, аналіз та виявлення інноваційних методів і прийомів у роботі, їх вдосконалення; узагальнення досвіду та його розповсюдження.

Основними компонентами змісту методичної роботи є:

· отримання знань педагогами

· вміння їх реалізувати на практиці

· наявність результативності в педагогічній роботі

· створення умов для безперервного вдосконалення фахової майстерності та навчально-виховного процесу з дітьми.

Науково-методичне зростання педагогічної майстерності вихователів забезпечують такі форми методичної роботи:

· Cистема навчання елементам самоаналізу, самоконтролю, самокорекції;

· Tворчі групи;

· Cемінари - практикуми;

· Колективні перегляди занять;

· Школа молодого вихователя «Наставник молодим»;

· Консультації.

Професій цікавих багато.
Покликання нам долею дано!

/Files/images/63310699.gif

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ЗДО № 228
НА 2022– 2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. МЕТА: забезпечення емоційного благополуччя дитини

Завдання:

1. Спрямувати зусилля педагогічного колективу на формування у дітей відповідального ставлення до власного здоров’я.

2. Активізувати роботу педагогічного колективу щодо формуванню екологічної свідомості дітей дошкільного віку засобами художньо- продуктивної діяльності.

2. МЕТА: особистісне зростання дошкільнят через інтеграцію діяльності родинного та суспільного дошкільного виховання

Завдання:

Розпочати роботу педагогічного колективу та сім’ї щодо національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, створюючи відповідні умови для ефективної реалізації завдання.

/Files/images/x_7603785a(1).jpg