• Ви знаходитесь тут:

• Психологічний радник

/Files/images/f4fa9937120949974520719190db3843thumb640x480.jpgВізьми промінь світла
І спрямуй його туди,
Де панує темрява...
Візьми усмішку
І подаруй її тому,
Хто так її потребує.
Візьми доброту
І яви її тому, хто сам
Не вміє віддавати.
Візьми віру
І віддай кожному,
Хто не має її.Візьми любов
І несиїї всьому світові.

Основна задача роботи психологічної служби у дитячому садку полягає у тому, щоб зробити життя дітей та дорослих більш комфортним.

Практичний психолог - Томіна Інна Миколаївна бере участь в організації освітнього процесу, забеспечує всебічний особистний розвиток дітей, сприяє укріпленню психологічного здоров'я. Виявляє причини, які ускладнюють становлення особистості дитини.

Шляхом психодіагностики, психопрофілактики, психолого-педагогічної корекції, консультування надає допомогу вихованцям, вихователям, батькам у рішенні питань навчання та виховання дітей.

Практичний психолог: Томіна Інна Миколаївна
Освіта:
повна вища
Педагогічний стаж: немає
Кваліфікаційна категорія:"
Спеціаліст"

Педагогічне кредо: Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх ростити - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

/Files/images/image.jpg