Прийом дітей до ЗДО
Прийом дітей до ЗДО № 228 здійснюється директором протягом календарного року на підставі заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження дитини, направлення територіального відділу освіти Хортицького району.
Ранковий прийом дітей до ЗДО здійснюється з 6.30 до 8.00. Батьки приводять дитину до ЗДО здорову, охайно одягнену. В групах раннього та дошкільного віку за потреби проводиться термометрія та огляд зіва дітей. Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до ЗДО дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.
Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей
Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.
- Повинна бути чиста нижня білизна.
- Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
- Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і одягатися.
- Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
- Обличчя повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
- Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів.
- Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.
Неприпустимо!
Вихователь не має права віддавати дітей з закладу дошкільної освіти неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані та іншим особам без письмового доручення.
До уваги батьків !
Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх письмовим дорученням.
До уваги батьків, діти яких носять прикраси.
Працівники ЗДО не несуть відповідальності за збереження прикрас (золоті та срібні сережки, хрестики тощо).
Інформація для батьків, які з різних причин не можуть вчасно привести дитину до дошкільного закладу
Обов'язково зателефонуйте своєму вихователю або сестрі медичній старшій і попередьте про причину затримки та час приходу дитини до ЗДО (до 9.00 год.)
Інформація щодо збереження місця дитини у ЗДО
За дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 календарних днів)
Порядок відрахування дитини з дошкільного навчального закладу
Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 р. №305 «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад», із змінами, затвердженими Постановою КМУ від 16.11.2011 р. №1204 відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може здійснюватись:
- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО даного типу;
- у разі не сплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
- Адміністрація ЗДО письмово із зазначенням причин повідомляє батькам або особам, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.
Батьки беруть активну участь у житті ЗДО:
- батьківські збори, засідання батьківського комітету, консультації;
- свята, розваги, відкриті перегляди освітнього процесу;
- покращення матеріально-технічної бази ЗДО та своєї вікової групи;
- створення оптимальних умов у ЗДО та вдома для здійснення дошкільної освіти дитини.
Доречно попросити у вихователя особистий номер мобільного телефону для спілкування, вирішення хвилюючих Вас питань стосовно виховання дитини. При цьому, потрібно пам’ятати, що у вихователя напружена та складна робота. Дзвонити потрібно у години погоджені з вихователем (до 8.00 або після 17.00). Якщо Вам дзвонить вихователь, терміново передзвоніть, оскільки інформація може бути дуже важливою.
Кiлькiсть переглядiв: 273