• Ви знаходитесь тут:

УВАГА! БАТЬКИ! (діти яких поступають до ЗДО № 228 з 01.09.2020 року)

2020-06-23

/Files/images/УВАГА.png

УВАГА БАТЬКИ!
ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДІТИ ЯКИХ ПОСТУПАЮТЬ ДО ЗДО № 228 З 01.09.2020 року

1. Рекомендуємо Вам зараз йти до поліклініки (сімейного лікаря) та оформляти медичну довідку дитини для вступу до ЗДО (медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти).

2. Після оформлення медичної довідки для вступу дитини до дошкільного закладу, прийти до ЗДО з такими документами:

• медична довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• копію картки платника податків (дитини);

• документи про пільги (діти-інваліди; діти-сироти, або позбавлені батьківського піклування; багатодітна родина; учасники АТО; діти-внутрішньо переміщені особи).

3. В закладі дошкільної освіти написати заяву за такою формою

Завідувачу ЗДО № 228
Готовець Л.О.
батьків_____________________

Домашня адреса: ___________
тел.:______________________

ЗАЯВА

Прошу зарахувати мою дитину __________________________________________________р.н. в ЗДО № 228 з _____________________________ в групу № ______________________________________ загального розвитку
з _____годинним режимом роботи, ___________________вихованням.

З Законом України «Про дошкільну освіту» від 23.05.1991 р. № 1060-ХІІ (із змінами), Положенням про дошкільний навчальний заклад, затверджене поста-новою Кабінету міністрів України від 12.03.2003 р. № 305 (із змінами), Статутом дошкільного навчального закладу № 228, ознайомлені.

Надаю в ЗДО наступні документи:

- направлення Хортицького ТВО,
- свідоцтво про народження дитини (копію),
- заяву про зарахування дитини,
- медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО,
- довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,
- згоду на збір та обробку персональних даних на мою дитину.

« » 20 р. ____________________ _________________________

Докладніше з правилами прийому дітей до ЗДО можно ознайомитися за посиланням: http://dnz228.edukit.zp.ua/pravila_prijomu/

Віртуальне екскурсія по ЗДО № 228 за посиланням: http://dnz228.edukit.zp.ua/pravila_prijomu/virtualjna_ekskursiya_po_zdo/