Склад Ради ЗДО:

Голова Ради ЗДО – Готовець Л.О. - завідувач,
Зачтупник голови Ради – Гавловська О.Г. - вихователь-методист,
Секретер – Яковлева І.А. - діловод, голова ПК.

Члени Ради ЗДО:

Руденко О.І., вихователь,
Немченко Т.В., вихователь,
Васильченко Т.М., вихователь.

ПЛАН РОБОТИ РАДИ ЗДО на 2019 - 2020 н.р.

1.1. Рівень сенсорного розвитку дітей раннього віку.

1.2. Індивідуалізація і диференціалція навчання та виховання дітей. 1.3. Результати діагностування дітей (фізичного та психічного розвитку)

1.4. Матеріально-технічне за безпечення ЗДО, збереження обладнання та майна. Дотримання лімітів енергоносіїв.

1.5. Стан роботи із зверненням громадян. Робота щодо запобігання правопорушень, зловживань та хабарництва.

1.6. Аналіз харчування дітей в ЗДО відповідно Інструкції з організації харчування дітей та примірного двотижневого меню за ІІІ квартал.

жовтень

2.1. Аналіз харчування дітей в ЗДО відповідно Інструкції з організації харчування дітей та примірного двотижневого меню за 2018р.

2.2. Результативність роботи з профілактики травматизму учасників НВП та стан ОП і БЖД за 2018р.

2.3. Змістовність, відповідність ведення документації всіма спеціалістами ЗДО, відповідно до вимог Інструкції про ділову документацію.

2.4. Підсумки адаптаційного періоду в ЗДО та надання відповідних рекомендацій практичним психологом та сестрою медичною старшою.

2.5. Звіт експертної комісії про підбиття результатів її діяльності.

січень

3.1. Результативність роботи ЗДО щодо виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Дорожній рух».

3.2. Хід атестаційного періоду. Виконання педагогами, які атестуються рекомендацій атестаційної комісії.

3.3. Виконання пропозицій попереднього контролю комплесно-цільової перевірки старшої групи № 9.

3.4. Результати контролю за дотриманням санітарно-гігієнічного режиму в ЗДО.

3.5. Аналіз харчування дітей в ЗДО відповідно Інструкції з організації харчування дітей та примірного двотижневого меню за І квартал.

квітень