ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання рішення Виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.11.2023р. №697 «Про затвердження переліків категорій здобувачів освіти/дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування здобувачів освіти/дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2024 році" з 01.01.2024 показники плати батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної освіти у 2024 році складає розмірі 60% від вартості харчування однієї дитини за один день перебування у закладі, помноженої на кількість днів відвідування дитиною закладу освіти.

Розмір плати батьків або особ, які їх замінюють, за один день перебування дитини у закладі освіти становить:
дитини вікової групи від 1 до 4 років - 63 грн 42 коп.
дитини вікової групи від 4 до 6 (7) років - 84 грн 04 коп
ясла – 33 грн. 14 коп.,
дитячий садок – 43 грн. 80 коп.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Оплата нараховується залежно від кількості робочих днів місяця.
  2. Сплата проводиться за поточний місяць.
  3. Якщо дитина не відвідувала ЗДО декілька днів, то залишок перейде на наступний місяць.
  4. Завжди необхідно сплачувати ту суму, яку оголошує касир згідно до вашого особистого рахунку.

ЗГІДНО НАКАЗУ ТВО СПЛАТУ ПРОВОДИТИ СУВОРО
ДО 10 ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ!